KRÓLIK, GRYZONIE, FRETKA

Wszystkie karmy i akcesoria dla Królików,wszystkich Gryzoni,Fretek.

KRÓLIK, GRYZONIE, FRETKA Jest 3 produktów.

Podkategorie

 • Karmy i Przysmaki

  Specjalne karmy oraz przysmaki przeznaczone dla konkretnych gatunków Małych Zwierząt i Gryzoni oraz spełniające potrzeby danego Zwierzęcia.

 • Miski,Paśniki i Poidełka

  Zbiór różnych rodzajów miseczek,poidełek a także paśników/karmidełek dla Małych Zwierząt. Różne rozmiary,kolory i wzory a także rodzaje produktów-szklane,plastikowe czy ceramiczne.

 • Podłoża i Kuwety

  Małe zwierzątka potrzebują odpowiedniego podłoża w swojej klatce. Do wyboru można znaleźć wiele różnych podłoży,odpowiednich dla Królików jak i innych Gryzoni. Zazwyczaj dostępne są podłoża takie jak żwirek,trociny,granulaty czy specjalne mieszanki ściółki i podłoża bawełniane lub specjalne maty. Coraz częściej produkowane i kupowane stają się także podkłady oraz miękkie i przytulne podłoża z wysokiego gatunku tworzyw takie jak Drybedy czy Vetbedy. Należy zorientować się jakie podłoże będzie najlepsze dla naszego pupila i bezpieczne oraz odpowiednie dla jego potrzeb.

 • Domki i Legowiska

  Każde Małe Zwierzątko potrzebuje swojego schronienia,kryjówki czy też legowiska. W ofercie znajdą Państwo różne domki i legowiska, różnej wielkości oraz z różnych materiałów i w różnych kolorach.

 • Zabawki i gry

  Zabawki przeznaczone dla Małych Zwierząt i Gryzoni.

 • Zdrowie,Higiena, Pielęgnacja

  Preparaty witaminowe i suplementy dla Małych Zwierząt i Gryzoni. Specjalne produkty poprawiające stan zdrowia Zwierzątek. Produkty i preparaty do Higieny i Pielęgnacji oraz czystości.

 • Transportery i Szelki

  Specjalne transportery do przenoszenia i podróży dla Małych Zwierząt. Wygodne, z uchwytami lub paskiem. Szelki i akcesoria spacerowe dla Małych Zwierząt i Gryzoni.

 • Klatki i akcesoria

  Specjalne klatki oraz akcesoria do nich dla Małych Zwierząt i Gryzoni z uwzględnieniem ich specyficznych potrzeb.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów