GADY

Wszystkie niezbędnie pokarmy oraz akcesoria dla Gadów. Specjalne wyposażenie niezbędne do terrarium takie jak ogrzewanie,oświetlenie,przyrządy pomiarowe i sprzęt terrarystyczny. Oprócz tego suplementy na potrzeby zdrowia Gadów oraz preparaty do pielęgnacji. Specjalne pokarmy dla Żółwi,Agam,Gekonów i innych Gadów.

GADY Jest 1 produkt.

Podkategorie

 • Pokarm i przysmaki

  Gady to wymagające stworzenia. Do odpowiedniej opieki nad nimi przeznaczone są różne pokarmy dla jaszczurek,Gekonów czy Agam Brodatych oraz odpowiednie podłoża do terrariów. 

  Żółwie można podzielić na lądowe lub wodno-lądowe. Żółwik jest nie skomplikowanym w opiece towarzyszem,jednak należy zapewnić mu odpowiednie warunki do życia. Przede wszystkim właściwe terrarium, z odpowiednim wyposażeniem oraz sprzętem do pomiaru temperatury,odpowiednim oświetleniem i czyszczenia terrariów. Żółw, w zależności czy wodny czy lądowy potrzebuje odpowiedniej karmy oraz nieco innych warunków. Dostępne dla żółwi są odpowiednie miseczki na pokarm oraz wiele kryjówek,które gady uwielbiają. Różnego rodzaju jaskinie,schowki a także półki skalne na których gady bardzo lubią się wygrzewać. Dostępne do zakupu są także różne suplementy i preparaty do pielęgnacji.

 • Miski i akcesoria do karmienia

  Specjalne miseczki, różnej wielkości do karmienia i pojenia Gadów. Akcesoria do karmienia specyficznych Gadów takie jak szczypce czy hak dla węża.

 • Wyposażenie i ozdoby do terrarium

  Produkty i akcesoria idealne do wyposażenia terrarium. Jaskinie,kryjówki, ozdoby oraz inne akcesoria. Odpowiednie dla Gadów z uwzględnieniem ich specyficznych potrzeb. Imitują naturalne środowisko Gadów.

 • Oświetlenie, Ogrzewanie, Przyrządy pomiarowe

  Jak wiadomo,oprócz kupna terrarium dla Naszego Gada, należy bezwzględnie zapewnić odpowiedni sprzęt który zadba o zapewnienie żółwiowi bądź jaszczurce a nawet wężowi odpowiednich warunków życia. Do takiego sprzętu zaliczyć można odpowiednie oświetlenie,aparaturę pomiarową do temperatury i wilgotności,sprzęt do zapewnienia odpowiedniej temaperatury,maty grzewcze i kable oraz inne akcesoria. W ofercie dla Gadów znaleźć można także specjalne filtry,spryskiwacze oraz wiele innych potrzebnych produktów.

 • Zdrowie i Suplementy

  Preparaty i suplementy zdrowotne przeznaczone dla Gadów. Poprawiają stan zdrowia i kondycję oraz dbają o odporność.

 • Podłoża dla Gadów

  Gady potrzebują odpowiedniego podłoża do tego aby czuły się tak jak w naturalnym dla nich środowisku w którym żyją na co dzień. Dostępne są różne podłoża dla Gadów,Jaszczurek i Węży. Podłoża imitujące zarówno warunki lasów tropikalnych jak i pustynnych. Humus,kora sosny,włókno kokosowe,prasowane a także inne podłoża dobrane w różnych wielkościach i pojemnościach.

 • Transportery,faunaria i boxy

  Specjalne pojemniki i boxy przeznaczone do transportu, hodowli i rozrodu a także jako tymczasowe mieszkanko dla Gadów. Pojemniki służą także do przechowywania karmy.

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji